ONE PLUS 8 NORD 5G (NEW) SUPER OKAZION
i ri

450 EURO

MEM 12GB/256
NE QESE FABRIKIMI
+ KARRIKUES WARP ORG 
COVER DHURATE

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2250Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.