DELL PRECIZION 5510 (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D
Si i ri

900 EURO

CPU i7-6820HQ 2.7 GHZ TURBO 3.6 GHZ
MEM 16 GB DDR4
SSD 250GB FLASH
HDD 1TB
GPU HD530
GPU QUADRO M1000M 2GB DEDIKUAR
SCR 15.6 FULL IPS
HDM-USB 3.0 - HDMI ETJ
BATERIA 3-4 ORE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2249Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.