DELL PRECIZION 5530 (SI I RI) E pershtateshme per punim ing 3D
i i ri

TELEFONO

-CPU i5 8400H 2.5 GHZ TURBO 4.2 GHZ
-MEM 16GB DDR4
-SSD 250SSD 
-HDD 1TB
-GPU HD 630
-GPU P1000 4GB DEDIKUAR
-SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
-HDMI-USB-3.1-TYPE-C-KEYBOARD LED ETJ
-BATERI 4-5 ORE

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2245Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.