LENOVO THINKPAD T490 (SI I RI) OKAZION 1 Muaj i perdorur E pershtateshme per programim!
Si i ri

950 EURO

CPU i7 8650U 2.1 TURBO 4.2 GHZ
MEM 16 GB DDR4
HDD 512GB SSD NVME
GPU HD GRAPHIC 620 8GB
SCR 14 INCH 1920-1080 FHD
BATERIA 7-8 ORE

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2244Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.