HUAWEI WATCH GT2e (SASI E LIMITUAR) ALL COLOR
i ri

210 EURO

Per me shume klikoni linkun e meposhtem!

https://www.gsmarena.com/huawei_watch_gt_2e-10166.php

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2129Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.