LENOVO THINKPAD P50 (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D
Si i ri

790 EURO

-CPU i7 2.7 6820HQ TURBO 3.6 GHZ Q/CORE
-RAM 16 GB DDR4
-SSD 500GB
-GPU H630
-GPU M1000M 2 GB DEDIKUAR
-WEBCAM -USB 3.0-HDMI-KEYBOARD LED - ETJ
-SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
-BATERIA 3-4 ORE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2181Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.