HP 800 G1 GAMING ( SUPER OKAZION) E pershtateshme per lojra!
Si i ri

390 EURO

CPU i7 4770 3.4 GHZ QUAD CORE TURBO 3.9
RAM 16 GB DDR3
HDD 500 7200 RPM
GPU NTEL GRAPHIC 
GPU GTX1050 4GB DEDIKUAR
DISPLAY PORT-VGA-PORT COM- USB 3.0
MAUS TASTERE

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2191Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.