TV BOX XIAOMI MI BOX S- (4) - 4K (NEW BOX) SASI E LIMITUAR!
I ri

8500 LEK

XIAOMI MI BOX 4
MEM 2GB RAM
MEM 8GB 

Ka 2 Muaj Garanci garanci!     KODI: 685Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.