Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

PC ASSAMBLED

1,750

CPU i7-12700K 3.80 GHZ TURBO 5.0 GHZ
MOTHERBOARD GIGABYTE Z690 UD SERIES
RAM 32 GB DDR4
SSD 500 GB NVME
INTEL (R) UHD GRAPHICS 770
RTX NVIDIA 3060 12 GB DEDICATED
WINDOWS 10 PRO
COOLER BE QUIET / PSU 850W
CASE GIGABYTE C200 GLASS
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro