Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

MONITOR DELL ULTRASHARP U2417H 24″

125

SCR 24″ 1920 x 1080 FULL HD
Refresh Rate 60 HZ
IPS / Antiglare
2 x DisplayPort. / 1 x MiniDP.
1 x HDMI. / 1 x Audio Line-out. /2 x USB 3.0.
Garancia : 6 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro