Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

MONITOR ACER SB241Y 24″

150

SCR 23,8″ 1920 x 1080 FULL HD
Refresh Rate 75 HZ
Low Blue Light
Ultra-Thin Stylish Design Vision Care
HDMI & VGA
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro