Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

MONITOR 32″ ULTRA GEAR 32GN650-B

360

Scr 31.5” 2560 x 1440 2K QHD
Refresh Rate 165 HZ / Antiglare
Contrast Ratio 3000:1 / 1ms MBR
HDMI / Display Port / Headphon Out
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro