Email: info@crs.al

LENOVO THINKPAD T440S

270

CPU i7-4600U 2.10 GHZ TURBO 3.30 GHZ
RAM 12 GB DDR4
SSD 240 GB
INTEL HD GRAPHICS 4400
SCR 14″ 1600 x 900
BATERIA : 4-5 ORE
CANTA DHURATE
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro