Email: info@crs.al

LENOVO THINKPAD T14S

800

CPU i7-10610U 1.80 GHZ TURBO 4.90 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 512 GB NVME
INTEL (R) UHD GRAPHICS
SCR 15.6″ FULL HD TOUCHSCREEN
BATERIA : 4-5 ORE
CANTA DHURATE
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro