Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

LENOVO THINKPAD L450

230

CPU i3 5005U 2.0 GHZ
RAM 8 GB DDR3
HDD 120 GB SSD
GPU HD520
WEBCAMERA – USB 3.0 -MINI DISPLAY ETJ
SCR 14 HD LED
BACTERIA 3-4 ORE

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro