Email: info@crs.al

LENOVO IDEAPAD 3 15ITL6

600

CPU i5-1155 G7 2.50 GHZ TURBO 4.50 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 512 GB NVME
INTEL (R) IRIS (R) XE GRAPHICS
SCR 15.6″ 1920 x 1080 FULL HD
BATERIA : 4-5 ORE
CANTA DHURATE
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro