Email: info@crs.al

IPAD PRO 11 inch 3rd GENERATION

740

MEMORIA :128 GB / WIFI
COLOR : SPACE GRAY
COVER / KARIKUES ORIGJINAL
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro