Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

IPAD PRO 10.5 2017 – SPACE GRAY

340

MEM 64GB
SC 10.5 INCH
WIFI /4GB RAM
COVER DHURATE

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro