Email: info@crs.al

HP Z1 ENTRY TOWER G5

1,060

CPU i9-9900 8 CORE 3.10 GHZ TURBO 5.0 GHZ
RAM 32 GB DDR4
SSD 500 GB NVME
INTEL UHD GRAPHICS 630
NVIDIA GEFORCE 1650 4 GB DEDICATED
PORTAT 2 x USB 2.0 / 4 x USB 3.1 /DISPLAY PORT /
MOUSE / TASTJER
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro