Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

HP PROBOOK 450 G8

600

CPU i5-1135 G7 2.40 GHZ TURBO 4.20 GHZ
RAM 8 GB DDR4
SSD 256 GB
INTEL (R) IRIS (R) XE GRAPHICS
SCR 15.6″ FULL HD 1920 x 1080
BATERIA : 4-5 ORE
CANTA DHURATE
GARANCIA 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro