Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

Email: info@crs.al

HP PROBOOK 440 G9

750

CPU i5-1235U 4.40 GHZ TURBO 3.30 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 512 GB
INTEL (R) IRIS (R) XE GRAPHICS
SCR 14″ 1920 x 1080 FULL HD
GARANCIA : 12 MUAJ
CANTA DHURATE

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste