Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

HP ENVY LAPTOP 17

1,290

CPU i7-1260P 3.40 GHZ TURBO 4.70 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 1 TB NVME
INTEL IRIS XE GRAPHICS
SCR 17″ 1920 x 1080 FULL HD
BATERIA : 5-6 ORE
CANTE DHURATE
GARANCIA ; 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro