Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

HP ELITEBOOK 840 G6

350

CPU i5-8350U 1.70 GHZ TURBO 3.60 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 256 GB
INTEL® UHD GRAPHICS 620
SCR 14″ 1920 x 1080 FULL HD
CANTA DHURATE
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro