Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

HP ELITEBOOK 840 G10

690

Cpu : i5-1335U 3.40 GHZ Turbo 4.60 GHZ
Ram : 16 GB DDR4
SSD : 512 GB
Intel (R) Iris (R) Xe Graphics
SCR 14” 1920 x 1200 Full HD+
Çanta Dhuratë
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro