Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

DELL MONITOR 27″ S2721HN

210

SCR 27″ 1920 x 1080p FULL HD
Refresh Rate 75 HZ
2 x HDMI (HDCP 1.4
Audio line-out , 1 x HDMI cable

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro