Email: info@crs.al

DELL LATITUDE 7430

1,200

CPU i7-1265U 3.60 GHZ TURBO 4.80 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 512 GB NVME
INTEL (R) IRIS (R) XE GRAPHICS
SCR 14″ 1920 x 1080 FULL HD 2-IN-1
BATERIA : 4-5 ORE
CANTA DHURATE
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro