Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

Email: info@crs.al

DELL LATITUDE 5490

300

CPU i5-8350U 1.70 GHZ TURBO 3.60 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 256 GB
INTEL UHD GRAPHICS 620
SCR 14″ 1920 x 1080 FULL HD
GARANCIA 12 MUAJ CANTE DHURATE

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste