Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

Email: info@crs.al

DELL INSPIRON 7306 2n1

730

CPU i7-1165 G7 2.80 GHZ TURBO 4.70 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 1 TB NVME
INTEL (R) IRIS (R) XE GRAPHICS
SCR 13,3″ 1920 x 1080 FULL HD TOUCHSCREEN
BATERIA : 4-5 ORE
CANTA DHURATE
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste