Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

Email: info@crs.al

DELL INSPIRON 15 5510

1,050

CPU i7-11370H 3.30 GHZ TURBO 4.80 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 1 TB
NVIDIA GEFORCE MX450 2 GB DEDICATED
INTEL (R) IRIS (R) XE GRAPHICS
SCR 15.6″ 1920 x 1080 FULL HD
BATERIA : 4-5 ORE
CANTA DHURATE
GARANCIA ; 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste