Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

Email: info@crs.al

DELL INSPIRION 15-7000 -TOUCHSCREEN -4KE pershtateshme per punime ing 3D etj

550

-CPU i7 5500U 2.4 GHZ TURBO 3.0 GHZ
-RAM 16 GB DDR3
-HDD 250 GB SSD
-GPU HD5500 4GB
-GPU R7-M270 4GB DEDIKUAR
-WEBCAMERA – USB 3.0- KEYBOARD LED -HDMI etj
-SCR 15.6 Inch 4K 3840 x 2160 TOUCHSCREEN
-BATERIA 3-4 Orë

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste