Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

ASUS VIVOBOOK X515E

360

Cpu : i3-1115 G4 3.0 GHZ Turbo 4.00 GHZ
Ram : 8 GB DDR4
SSD : 256 GB
Intel (R) UHD Graphics
SCR 15.6” 1920 x 1080 Full HD
Çanta Dhuratë
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro