Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

APPLE IMAC 24” M1 2021

1,650

Apple M1
Ram : 16 GB
sSD : 1 TB
SCR 24” 4480 x 2520 4.5K Retina Led
Wide Color /1080p Facetime HD Camera
2 Thunderbolt / 4 USB Port / Display Port
Mouse / Tastjer / Ngjyra Purple
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro