Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

Email: info@crs.al

[vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1621706716643{background-color: #e2e2e2 !important;}”][vc_column][vc_empty_space height=”60px” el_class=”hidden-sm hidden-xs”][vc_empty_space height=”60px”][apus_title_heading title=”Welcome To R&R Computer Services”]Dyqani R&R Computer Services ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2003 me një dyqan modest në rrugën Irfan Tomini. Në dhjetor të vitit 2012 R&R Computer Services hapi dyqanin tjetër pranë Rrugës së Kavajës, në rrugën Islam Alla. R7R Computer Services është fokusuar tek konsumatori, kombinimi i qëndrueshëm i vlerave, shumllojshmëria e produkteve dhe shërbimeve. Kjo ka bërë që R7R Computer Services të jetë një ndër dyqanet me shërbimet dhe serviset ,ë të kualifikuara në Shqipëri.[/apus_title_heading][vc_empty_space height=”50px”][vc_empty_space height=”50px” el_class=”hidden-sm hidden-xs”][vc_column_text]

Misioni ynë është të përmirësojmë standartin e jetesës së njerëzve me çmime më ekonomike në krahasim me konkurencën. Ne ofrojmë respekt dhe përkushtim ndaj klientëve tanë.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”25px”][vc_empty_space height=”25px” el_class=”hidden-sm hidden-xs”][/vc_column][/vc_row]