HUAWEI P20 PRO (NEW BOX I PAHAPUR)
I ri

380 EURO

6/128GB
BLACK & TWILIGHT

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1646Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.