SAMSUNG GALAXY A20e (NEW BOX)
I ri

165 EUR

MEM 32GB/3GB RAM

COVER XHAM DHURATE

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1590Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.