APPLE IPHONE X (SI I RI) JO REFURBISH!
Si i ri

650 EUR

MEM 64GB
NGJYRA BLACK & WHITE

Ka 3 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1586Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.