HUAWEI P30 PRO 8/128GB (NEW BOX) VERSION GLOBAL
I ri

650 EUR

MEM 8GB/128GB

COVER DHURATE!

Ka 6 Muaj garanci!     KODI: 1500Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.