SAMSUNG GALAXY S10 PLUS BLACK (I RI) EUROPIAN
I ri

660 EURO

8GB/128GB MEMORIE

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1479Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.