SAMSUNG LAZERJET M2675FN A4-BLACK (NEW BOX)
I ri

23000 LEK

Printer /Scanner / Copier / Adf -

TONER  - 3000 Kopje  - 3000 LEK 

Per me shume linkun e meposhtem!

http://www8.hp.com/my/en/products/samsung-printers/product-detail.html?oid=17309932#!tab=specs


Ka 6 muaj garanci!     KODI: 910Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.