BROTHER DCP-1622W LAZER ALL IN ONE WIRELESS (SASI E LIMITUAR) BLACK A4
I ri

140 EURO

BROTHER DCP-1622WE ALL IN ONE WIRELESS

TONER 2000 LEK TN1090 (EXTRA) 

Per me shume klikoni linkun e meposhtem!

https://support.brother.com/g/b/spec.aspx?c=eu_ot&lang=en&prod=dcp1622we_eu

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 198Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.