MSI GAMING MAG271C 27 INCH (NEW BOX I PAHAPUR) SASI E LIMITUAR!
i ri

330 EURO

HDMI 2 PORT - DISPLAY PORT
FULL HD 144HZ

Per me shume klikoni linkun e meposhtem!

https://www.msi.com/Monitor/Optix-MAG271C/Specification

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1132Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.