PRINTER WORK CENTER XEROX 3225 ALL IN ONE (NEW BOX)
Si i ri

30000 LEK

Per me shume klikoni linkun e meposhtem!

https://www.office.xerox.com/multifunction-printer/multifunction-under-30ppm/workcentre-3225/enus.html

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 703Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.