SYNOLOGY NAS DS216SE (2 BAY) NEW BOX
I ri

190 EUR

Synology DiskStation Network Attached Storage , 2 Bay , up to 16 TB

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 514Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.