MONITOR HP LED TSS-23X01 (I RI)
I ri

150 EUR

MONITOR HP LED TSS-23X01 

FULL HD 1920-1080

HDMI-VGA- DVI

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 217Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.