DELL LATITUDE E5430 (SI I RI) E pershtateshme per programim!
Si i ri

190 EURO

CPU i5 3210M 2.6GHZ TURBO 3.5
MEM 12GB DDR3
SSD 120GB FLASH
GPU HD4000 4GB
SCR 14 INCH  HD LED
CAMERA-USB 3.0-HDMI -DVD RW ETJ
BATERIA 3-4 ORE

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 2058Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.