DELL LATITUDE 5289 TABLET-LAPTOP E pershateteshme per vizatime & programim!
Si i ri

490 EUR

CPU i5 7300U 2.6GHZ TURBO 3.5
MEM 8GB DDR4
SSD 250GB FLASH
GPU HD520 4GB 
SCR 12.5  FULL HD 1920-1080 TOUCHSCREEN
CAMERA-USB 3.0-HDMI - TYPE-C 
BATERIA 4-5 ORE

Ka 6 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 2057Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.