APPLE IMAC 21.5 4K 2017 (NEW BOX) E pershtateshme per punime ing 2D/3D
Si i ri

TELEFONO

CPU i5 3.0 GHZ QUAD CORE TURBO 2.7 GHZ
RAM 8 GB DDR4
HDD 1TB HDD
GPU ATI RADEON 555 2GB DEDIKUAR
SCR 21.5 4096 x 2304 IPS RETINA 4K
MAUS TASTJERE WIRELESS ORG
.
Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

Ka 12 Muaj Garanci! garanci!     KODI: 1713Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.