SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA 5G (NEW ) SUPER OKAZION
i ri

1050 EURO

I RI PA KUTI 
AKSESORE  + COVER  DHURATE

MEM 12/128GB

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1945Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.