XIAOMI SCOOTER (NEW BOX) SASI E LIMITUAR!
I ri

415 EURO

https://www.mi.com/global/mi-electric-scooter

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1690Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.