XIAOMI MI 9T (NEW BOX EURIPIAN) 4/64GB - 6/128GB
i ri

340-360 EURO

MEM 6/128GB 
COLOR - CARBON  RED-BLU 

340 EURO

MEM 6/64GB 
COLOR   BLACK-RED-BLU

325 EURO

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 1979Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.